پله که متصل کننده دو فضا یا بیشتر با هم است خود متشکل از قطعات اتصال دهنده دیگری می باشد . لوله استیل استنلس توسط این اجزا به نرده استیل تبدیل می شود. گزینه مطلوب برای یراق آلات نرده همان استنلس استیل می باشد که به خاطر پوشش اکسید کروم روی آن که مانع ترکیب اکسیژن و در نتیجه زنگ زدگی می شود، همچنین ظاهر لوکس و براق آن که باز هم به علت وجود کروم است، خاصیت ضد خش و خوردگی، تنوع طرح و مدل، ابعاد و ضخامت های مختلف نرده استیل را به انتخاب اول در صنعت ساختمان مبدل کرده است. در ادامه توجه شما را به نمونه هایی از یراق آلات نرده استیل جلب می کنیم:
به طور کلی پس از تعیین محل اتصال نرده و علامتگذاری با دریل، نقاط مربوطه را تخلیه کرده ومیله ها را داخل حفره ها با چسب سنگ محکم کاری کرده و سپس نرده استیل را با پیچ و مهره و اتصالات دیگر نصب می کنیم.
از جمله این اتصالات می توان به یراق زانویی اشاره کرد که همانند نام خود وظیفه ای مشابه زانوی انسان را یدک می کشد، اتصال دو قسمت لوله و تبدیل به کلیتی به نام نرده را سبب می شود.

مهره ماسوره که شامل دو بخش نر و ماده می باشد که جداگانه به انتها و ابتدای دو لوله وصل شده و سپس با چفت و پیچ شدن یک لوله واحد را می سازند.

نعلبکی یا کف کوب ها روی زمین نصب شده و هنگام نصب نرده روی آنها استحکام و در یک راستا قرار گرفتن نرده را شاهد هستیم.

یراق چاکدار ناخنی برای نصب و محکم کاری هندریل یا همان دستگیره روی نرده استیل به کار برده می شود.

حلقه های استیل که به منظور اتصال لوله های امنیتی به نرده استفاده می شود. این نرده های امنیتی اصولا با قطر 16 یا 19 ساخته و نصب می شوند.

جدا از متراژ نرده، تعداد و برند یراق مصرفی که در هر متر طول استفاده می شود تاثیر مستقیم بر قیمت نرده دارد.
شرکت پاسارگاد با در اختیار داشتن بهترین یراق آلات همگام با تکنولوژی روز دنیا با افتخار آماده پذیرش کلیه سفارشات می باشد.