نرده های آلومینیومی نرده های جدیدی است که جدیدا در اروپا جایگزین نرده های استیل و آهنی شده است. نرده های آلومینیومی نیازی به آبکاری ندارند. آلومینیوم به صورت شمش تولید شده و سپس به صورت استوانه یا بیلت در می آید و در دمای چهارصد درجه سانتی گراد قابل انعطاف و نرم می شود. این محصول توسط دستگاه پرس اکستروژن تزریق شده و توسط قالب های مختلف به اشکال گوناگون درآمده و در ابعاد شش متری برش می شود. سپس منیزیوم آن داخل کوره حرارتی یا اج شده می سوزد و به پروفیل سخت تبدیل می گردد. یکی از مزایای نرده آلومینیومی، ماندگاری و دوام این محصول به ویژه در مناطق مرطوب است. همچنین نرده های آلومینیومی نیازی به جوشکاری و رنگ کاری یا ندارند. در نصب این نرده ها به جای پیچ متری از بلت بیست برای پایه ها استفاده می شود.

نرده آلومینیومی ، نرده راه پله آلومینیومی ، نرده آلومینیومی طرح دار ، نرده تراس آلومینیومی ، نرده آلومینیومی طلایی ، نرده آلومینیومی نقره ای ، نرده آلومینیوم

نرده آلومینیومی آریو 8 نرده آلومینیومی آریو 12

همگام با استانداردهای روز دنیا صنعت نرده نیز دستخوش تغییراتی شده و امروزه نرده های آلومینیومی جایگاه مناسبی در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده اند و با توجه به مزایای قابل توجه خود پاسخ گوی نیاز مشتری هستند.
مقاومت بالای این آلیاژ در برابر کلیه عوامل محیطی نظیر آب و هوا، اشعه های زیان بار خورشید وحتی رطوبت مثال زدنی است و نگرانی زوال و نابودی تدریجی را کاملا از بین برده است. با توجه به مراحل ساخت این آلیاژ و تمایل به اکسید شدن در آلیاژهای این چنینی فرایند آنودایز کردن آلومینیوم به یاری ما می آید. بدین شکل که لایه اکسید محافظت کننده در شرایط معین و توسط جریان برق در حمام اسید سولفوریک 20% ایجاد و با لایه ای روی آلیاژ را پوشانیده و مقاومت آن را بالا می برد.
عمر کلی آلومینیوم پنج برابر بالاتر از سایر آلیاژهاست، قابل بازیافت است و با توجه به خصوصیاتی همچون قیمت مناسب، سهولت در نصب، طول عمر بالا، تنوع بالا در طرح و رنگ، زیبایی، عدم نیاز به رنگ کاری و جوشکاری، ضد زنگ، خش، پوسیدگی، خمیدگی و خوردگی است.

مقرون به صرفه بودن آن به نسبت مزایای استفاده از آلومینیوم به هیچ عنوان به معنی کیفیت پایین این نوع نرده نیست بلکه جزو فواید استفاده از این آلیاژ می باشد. همچنین طیف رنگی نامحدود و امکان طراحی در هزاران شکل، نگرانی انتخاب مدل و یا یکنواختی را از میان برده است.

نرده آلومینیومی از اتصال و ترکیب یراق آلات آلومینیومی با پروفیل آلومینیوم ساخته می شود و ابزار برش آلومینیوم مانند سایر ابر آلیاژها، موتور واتر جت است که امکان برش بسیار قوی و حفظ دیتیل و ظرافت در آن واحد را فراهم می آورد.
با نصب نرده آلومینیوم شخصیت ظاهری نمای خود رابالا ببرید و از لحاظ اقتصادی نیز با نصب و هزینه یکباره این سیستم مقرون به صرفه را امتحان کنید و بدون دلشوره خط و خش افتادن یا ورقه ورقه و پوسته پوسته شدن، تنها با تمیزکاری بسیار ساده و ابتدایی، نرده ساختمان خود را سال ها حفظ و نگهداری کنید.

نرده آلومینیومی آریو 10  نرده آلومینیومی آریو 13

 نرده آلومینیومی آریو 5  نرده آلومینیومی آریو 14  نرده آلومینیومی آریو 7

نرده آلومینیومی ، مدل نرده آلومینیومی ، نرده راه پله