لوور آلومینیومی

لوور آلومینیومی نسل جدیدی از نورگیرها است و بسیار مورد توجه مصرف کنندگان از جمله طراحان پروژه های ساختمانی قرار گرفته است. این سیستم بسیار ساده و مقرون به صرفه است. همچنین امکان نصب مستقیم بر روی انواع سیستم های شیشه ای ، ورق کامپوزیت و هر نوع نمای دیگر را دارد.

ابعاد لوور آلومینیومی معمولا به شکل مربع ، مستطیل یا دوکی آماده میشود و با نبشی آلومینیومی بروی زیر سازی فلزی نصب میگردد.

قیمت لوور آلومینیومی ، نمای لوور چیست ، انواع لوور ، لوور دوکی ، لوور متحرک ، لوور فلزی ، لوور چوبی ، لوور دوکی شکل

آفتابگيرهای لوور:

لوور علاوه بر جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید، طراحان را در طراحی نمای زیبا کمک میکنند. این لوورها نسل جدیدی از نورگیرها هستند که در سایزهای گوناگون تولید میشوند و میتوان آنها را به صورت های افقی و یا عمودی نصب کرد.

 

لوور Sun Breaker Systems:

لوور آلومینیومی در ساختمان های مسکونی، ادارات، مدارس، مجموعه های ورزشی و در هر ساختمان دیگری که در آن زیبایی و ایجاد فضای راحت و نور و دمای مناسب مورد توجه است، مورد استفاده قرار میگیرد. این لوور قابلیت پرداخت آنادایز برای رنگ های، نقره ای، طلایی، برنز و سیاه را داراست و در صورت استفاده از رنگ لاکی (پودری) در هر رنگ استاندارد RAL رنگ، میتواند تولید شود. لوورهای زاویه دار تاثیر تشعشع خورشید را تا ۸۰%کاهش میدهد و باعث میشود تا مصرف انرژی تا ۳۰%کاهش یابد. لوور آلومینیومی به خاطر استفاده از آلیاژ ۶٫۶۳آلومینیوم بیشترین مقاومت را در برابر بادهای بیش از ۱۵۰کیلومتر بر ساعت تضمین مینماید و پس از نصب نیاز به نگهداری خاصی ندارد. طراحی متنوع و جذاب تیغه ها با سایزهای ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۷۰، ۲۰۰، ۲۲۵، ۴۰۰میلیمتر ترکیب زیبایی با انواع مصالح مختلف مورد استفاده در نمای ساختمان ایجاد میکند. فریم ها برای تسهیل در نصب، در قرنیز کف پنجره ها، پیش آمدگی ها و یا هر نوع دیگری از سازه طراحی شده است. فریم های مورد استفاده برای ساختن همه مدل از آلومینیوم اکسترود شده با آلیاژ ۶٫۶۳با ضخامت ۳، معمولا با رنگ یکسان با تیغه ها ساخته میشود.

شرکت آریو پاسارگاد تمامی مقاطع و پروفیل های آلومینیومی خود را به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات و تولیدکنندگان برتر داخلی و خارجی تهیه میکند و و توانسته است با بهره گیری از دانش مهندسی و تجربه عملی نیروهای متخصص در بحث فنی و اجرایی در بیش از یک دهه فعالیت، رزومه چشمگیری در زمینه مشاوره، طراحی و اجرا برجای بگذارد.

نمونه مقاطع و پروفیل های آلومینیومی مجموعه پاسارگاد:

لوور آلومینیومی 2لوور آلومینیومی 1

مطالب مرتبط:

نرده آلومینیومی ، درب و پنجره ترمال بریک

لوور آلومینیومی 3