درب های اتوماتیک کشویی جز اولین طراحی های درب های اتوماتیک است. این درب ها به صورت کشویی باز و بسته می شود و در مصرف انرژی بسیار بهینه است. درب های اتوماتیک کشویی قابلیت نصب در غالب اماکن را دارند و به اندازه نیمی از عرض دهانه بازشوندگی کامل دارند. این سیستم در مکانهای با تردد بالا جوابگوی نیاز مشتریان خواهد بود.
جنس فریم دوره شیشه درب های اتوماتیک کشویی از آلومینیوم یا استیل و در رنگ های قابل انتخاب است. جنس غلطک های این سیستم از تفلون با عمر طولانی و عملکرد بی صدا است. موتورهای آن از نوع بدون نیاز به ذغال است که موجب کارکرد طولانی و بی وقفه آن می شود. کارایی بالا و قیمت مناسب درب های اتوماتیک کشویی دلیلی عمده استفاده از این گونه از درب های اتوماتیک است. درب کشویی با عملکردی نرم و بی صدا کمک شایانی به ورود و خروج افراد می کند و دارای دو مدل درب کشویی یک طرفه و درب کشویی دو طرفه است.
بارزترین مشخصه درب های اتوماتیک کشویی جلوگیری از هدر رفتن انرژی در تابستان و زمستان است. جنس ریل های استفاده شده در این درب اتوماتیک آلومینیوم اجین شده ضد فرسایش و سایش است.

درب اتوماتیک کشویی01

قابلیت های درب کشویی:
* نصب کلیدهای شش حالته (اتوماتیک، قفل، باز ، حالت نیمه باز، فقط ورود، فقط خروج)
* حمل لنگه های درب تا وزن ۱۶۰ کیلوگرم
* نصب ریموت با چهار حالت : باز دائم، یکبار باز، قفل، نیمه باز
* اتصال درب اتوماتیک کشویی به سایر دستگاه ها و سیستم های امنیتی مانند دستگاه اثر انگشت، دستگاه حضور و غیاب، دستگاه کارت خوان و ...
* نصب باطری پشتیبان و استاپلایزر
* دستی شدن سیستم درب اتوماتیک در مواقع ضروری و اضطراری

 کیفیت بالای متریال و قطعات، راه حل های خلاقانه و تلنولوژیک، نصب سریع و آسان، خدمات تعمیر و نگهداری، کارایی درب های اتوماتیک را در دراز مدت ضمانت می نماید.