درب های اتوماتیک منحنی معمولا در مکان هایی مانند هتل ها، مجتمع های تجاری و اداری، اماکن گردشگری و مکان های لوکس استفاده می شوند. عملکرد سیستم درب اتوماتیک منحنی شبیه درب کشویی است با این تفاوت که از لحاظ ظاهر این درب به صورت منحنی طراحی و ساخته می شود. درب های اتوماتیک منحنی در طرح های دایره کامل، نیم دایره و سایر برش های دایره شکل متناسب با نمای ساختمان قابل طراحی و پیاده سازی است. این سیستم در ساختمان های با نمای منحنی موجب افزایش دوچندان زیبایی نمای ساختمان می شود.
محدودیت خاصی در اندازه قطر دایره درب اتوماتیک منحنی وجود ندارد و تقریبا در تمامی اشکال مدنظر مشتری قابل طراحی و ساخت است.
جنس فریم دوره شیشه درب های اتوماتیک منحنی از آلومینیوم یا استیل و در رنگ های قابل انتخاب است. جنس غلطک های این سیستم از تفلون با عمر طولانی و عملکرد بی صدا است. موتورهای آن از نوع بدون نیاز به ذغال است که موجب کارکرد طولانی و بی وقفه آن می شود. کارایی بالا و قیمت مناسب درب های اتوماتیک کشویی دلیلی عمده استفاده از این گونه از درب های اتوماتیک است. درب منحنی با عملکردی نرم و بی صدا کمک شایانی به ورود و خروج افراد می کند.
بارزترین مشخصه درب های اتوماتیک منحنی جلوگیری از هدر رفتن انرژی در تابستان و زمستان است. جنس ریل های استفاده شده در این درب اتوماتیک آلومینیوم اجین شده ضد فرسایش و سایش است.

درب اتوماتیک منحنی01

قابلیت های درب منحنی:
* نصب کلیدهای شش حالته (اتوماتیک، قفل، باز ، حالت نیمه باز، فقط ورود، فقط خروج)
* حمل لنگه های درب تا وزن ۱5۰ کیلوگرم
* نصب ریموت با چهار حالت : باز دائم، یکبار باز، قفل، نیمه باز
* اتصال درب اتوماتیک منحنی به سایر دستگاه ها و سیستم های امنیتی مانند دستگاه اثر انگشت، دستگاه حضور و غیاب، دستگاه کارت خوان و ...
* نصب باطری پشتیبان و استاپلایزر
* دستی شدن سیستم درب اتوماتیک در مواقع ضروری و اضطراری

کیفیت بالای متریال و قطعات، راه حل های خلاقانه و تلنولوژیک، نصب سریع و آسان، خدمات تعمیر و نگهداری، کارایی درب های اتوماتیک را در دراز مدت ضمانت می نماید.