عملکرد درب اتوماتیک مثلثی کاملا مشابه درب اتوماتیک کشویی است. این گونه درب ها از دو لنگه بازشو عمود بر هم و با زاویه 90 درجه در فضاهایی با نمای نبش و زاویه دار و با عرض کم طراحی و اجرا می شوند. درب اتوماتیک مثلثی کمترین فضای ممکن را اشغال می کند و از بیشترین مقدار بازشو بهره می برد.
جنس فریم دوره شیشه درب های اتوماتیک مثلثی از آلومینیوم یا استیل و در رنگ های قابل انتخاب است. جنس غلطک های این سیستم از تفلون با عمر طولانی و عملکرد بی صدا است. موتورهای آن از نوع بدون نیاز به ذغال است که موجب کارکرد طولانی و بی وقفه آن می شود. کارایی بالا و قیمت مناسب درب های اتوماتیک مثلثی دلیلی عمده استفاده از این گونه از درب های اتوماتیک است. درب مثلثی با عملکردی نرم و بی صدا کمک شایانی به ورود و خروج افراد می کند.
بارزترین مشخصه درب های اتوماتیک مثلثی جلوگیری از هدر رفتن انرژی در تابستان و زمستان است. جنس ریل های استفاده شده در این درب اتوماتیک آلومینیوم اجین شده ضد فرسایش و سایش است.

درب اتوماتیک مثلثی01

قابلیت های درب مثلثی:
* حمل لنگه های درب تا وزن ۱۶۰ کیلوگرم
* نصب کلیدهای شش حالته (اتوماتیک، قفل، باز ، حالت نیمه باز، فقط ورود، فقط خروج)
* نصب ریموت با چهار حالت : باز دائم، یکبار باز، قفل، نیمه باز
* اتصال درب اتوماتیک مثلثی به سایر دستگاه ها و سیستم های امنیتی مانند دستگاه اثر انگشت، دستگاه حضور و غیاب، دستگاه کارت خوان و ...
* دستی شدن سیستم درب اتوماتیک در مواقع ضروری و اضطراری
* نصب باطری پشتیبان و استاپلایزر
کیفیت بالای متریال و قطعات، راه حل های خلاقانه و تلنولوژیک، نصب سریع و آسان، خدمات تعمیر و نگهداری، کارایی درب های اتوماتیک را در دراز مدت ضمانت می نماید.