انواع درب های اتوماتیک شیشه ای شامل مدل های زیر است:

Standard sliding door (درب های اتوماتیک کشویی) : به صورت کشویی لنگه ها روی هم حرکت دارد.
Telescopic sliding door (درب های اتوماتیک تلسکوپی) : این درها از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل شده و از چشم الکترونیکی فرمان را دریافت می کند و نتیجتا لنگه های متحرک روی لنگه های ثابت قرار می گیرد.
Circular sliding door (درب های اتوماتیک منحنی شکل) : درب های اتوماتیک منحنی معمولا در مکان هایی مانند هتل ها، مجتمع های تجاری و اداری، اماکن گردشگری و مکان های لوکس استفاده می شوند. عملکرد سیستم درب اتوماتیک منحنی شبیه درب کشویی است با این تفاوت که از لحاظ ظاهر این درب به صورت منحنی طراحی و ساخته می شود.
Swing sliding door (درب های اتوماتیک لولایی) : این گونه از در ها به صورت دستی باز و بسته می شود و نسبت به درهای شیشه ای مقرون به صرفه تر است . نکته قابل توجه در این گونه از درها یراق آلات است که در صورت استفاده از یراق آلات نامناسب و نامرغوب بعد از مدتی نه چندان طولانی ، هزینه مجدد تحمیل خواهد کرد.
Sliding folding door (درب های اتوماتیک تاشو) : درب اتوماتیک تاشو یا فولدینگ برای استفاده حداکثری از فضای موجود به کار می رود. زمانی که فضای کافی برای نصب سایر درب های اتوماتیک وجود ندارد، استفاده از درب های اتوماتیک تاشو پیشنهاد می شود. عرض دهانه بازشوی درب های اتوماتیک تاشو حدود هشتاد درصد است.
Sliding revolving door (درب های اتوماتیک گردان) : قاب چرخشی و گردی دارد که همراه با سنسورهای دقیق حسی هنگام ورود و خروج ، در باز و بسته می شود و از انجایی که مجهز به عایق حرارتی می باشد ، مناسب برای اماکنی است که اختلاف دمای داخل و خارج زیاد می باشد.
Angular sliding door (درب های اتوماتیک مثلثی) : عملکرد درب اتوماتیک مثلثی کاملا مشابه درب اتوماتیک کشویی است. این گونه درب ها از دو لنگه بازشو عمود بر هم و با زاویه 90 درجه در فضاهایی با نمای نبش و زاویه دار و با عرض کم طراحی و اجرا می شوند.

درب شیشه ای سکوریت : علت استفاده از این گونه درب ها ، بعد امنیت است . اگر مورد اصابت ضربه قرار گیرد ، شیشه شکسته می شود اما بدون پاشیدگی ریزش است.

درب اتوماتیک شیشه ای 1  درب اتوماتیک شیشه ای 2  درب اتوماتیک فروشگاه امین

درب اتوماتیک شیشه ای   موتور درب اتوماتیک

 

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای:

کابا – لابل – رونکس – اسکای – سسامو –ارکا –تورمکس – وید مولر – داکسر – بیم –موشن – فک- کوماکسو –رکورد – تورمکس – بارزانته – اسپیس – هوبر – بتا – درنا – دانیکا – دی کی ام – بی اف تی – گریزلی – اریکسون – هایلوکس – پد pad – موشن – کی تی اچ kth– پلاس – اس کای اچ - skh - نابکو- دورتکس – بیم - بوکامو- دورتک – پاورلیفت -دیتکس – درما – پروشات – سوئینگ درب کامه - گز – بیسام – رولینگ چرخان سیستم رولوینگ 3 بال و 4 بال – داگو – بندام – جی یو- Geze گزه – تائو tau- pts – رویال – کازما – هیوندا