عملکرد درب های اتوماتیک تلسکوپی مشابه درب های کشویی است. درب های اتوماتیک تلسکوپی مناسب مکان هایی است که نیاز به استفاده از حداکثر پهنای در موجود دارد. درب های اتوماتیک تلسکوپی می توانند تا دو سوم عرض دهانه باز شوند. این درب ها دارای دو مدل یک طرفه و دو طرفه است.
کیفیت بالای متریال و قطعات، راه حل های خلاقانه و تلنولوژیک، نصب سریع و آسان، خدمات تعمیر و نگهداری، کارایی درب های اتوماتیک را در دراز مدت ضمانت می نماید.
درب اتوماتیک تلسکوپی به صورت نیمه باز برای زمان های کم تردد و به صورت اتوماتیک در زمان های پر تردد استفاده می شود. هنگامی که این به صورت تمام باز با حداکثر بازشو حرکت می کند کمک شایانی به حداکثر استفاده از فضای محدود خواهد کرد. جنس غلطک های درب اتوماتیک تلسکوپی از تفلون با عمر طولانی و عملکرد بی صدا است. موتورهای آن از نوع بدون نیاز به ذغال است که موجب کارکرد طولانی و بی وقفه آن می شود.
درب این سیستم برای هر لنگه ثابت دو لنگه متحرک نصب می شود که در آن لنگه دوم متحرک با نصف سرعت لنگه اول حرکت می کند تا به صورت کاملا هماهنگ بر روی لنگه های ثابت قرار گیرند. این نوع عملکرد درب اتوماتیک زیبایی و جلوه خاصی را نسبت به درب کشویی معمولی دارا است.

درب اتوماتیک تلسکوپی01

قابلیت های درب تلسکوپی:
* نصب کلیدهای شش حالته (اتوماتیک، قفل، باز ، حالت نیمه باز، فقط ورود، فقط خروج)
* حمل لنگه های درب تا وزن ۱۶۰ کیلوگرم
* نصب ریموت با چهار حالت : باز دائم، یکبار باز، قفل، نیمه باز
* اتصال درب اتوماتیک تلسکوپی به سایر دستگاه ها و سیستم های امنیتی مانند دستگاه اثر انگشت، دستگاه حضور و غیاب، دستگاه کارت خوان و ...
* نصب باطری پشتیبان و استاپلایزر
* دستی شدن سیستم درب اتوماتیک در مواقع ضروری و اضطراری