صنعت درب های اتوماتیک سابقه طولانی در جهان دارد. این صنعت از کشورهای پیشرفته و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافته است . شرکت آریوحفاظ با بهره گیری از دانش مهندسی و تجربه عملی نیروهای متخصص و شناخت کافی از صنعت درب های اتوماتیک اقدام به ارائه خدمات خود نموده است که در نوع خود جزء با کیفیت ترین اتوماسیون درب های اتوماتیک است.

درب های اتوماتیک علاوه بر تناسب قیمت، کیفیت و کارایی، در صرفه جویی مصرف انرژی و تامین آسایش و امنیت نیز نقش به سزایی ایفا می کند.بر خورداری از تکنولوژی پیشرفته، دارا بودن معتبر ترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات متضمن کیفیت بالای آنها است.

درب اتوماتیک 3

انواع درب های اتوماتیک شامل مدل های زیر است:


Standard sliding door (درب های اتوماتیک کشویی)
Telescopic sliding door (درب های اتوماتیک تلسکوپی)
Circular sliding door (درب های اتوماتیک منحنی شکل)
Swing sliding door (درب های اتوماتیک لولایی)
Sliding folding door (درب های اتوماتیک تاشو)
Sliding revolving door (درب های اتوماتیک گردان)
Angular sliding door (درب های اتوماتیک مثلثی)

درب اتوماتیک 2  درب اتوماتیک 11  درب اتوماتیک 10

دربهای اتوماتیک بیمارستانی ،کرکره های اتوماتیک و انواع دربهای پارکینگی و راه بند ، دیوارهای متحرک شیشه ای و دوربین مدار بسته ، ریموت و رسیور بلوتوثی ( Blue key ) ، گیت های تردد ، کارت خوان ، اثر انگشت ، پا دری آلومینیومی است.
شرکت آریو حفاظ پاسارگاد مجموعه کاملی از محصولات و برندهای معروف و با کیفیت اروپایی و آسیایی را در اختیار دارد. لطفاٌ در خصوص دریافت اطلاعات کامل راجع به هر یک از محصولات با آریو حفاظ پاسارگاد تماس حاصل فرمائید.

درب اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای، درب اتوماتیک پارکینگ، درب اتوماتیک کرکره ای، دربهای اتوماتیک کشویی، دربهای اتوماتیک تلسکوپی، دربهای اتوماتیک لولایی، دربهای اتوماتیک تاشو، دربهای اتوماتیک گردان، دربهای اتوماتیک مثلثی، قیمت درب های اتوماتیک